| anonim_4396 a întrebat:

SalutTPU.Sunt inscris intr-un grup de voluntariat pe Facebook.As dori sa stiu cum pot primi instant notificare cand administratorul grupului posteaza ceva.Eu primesc notificarea de postare pe mail dupa cateva ore.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate adminul grupului il are pe acela la prieteni apropiati happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, tu nu ai aceasta autoritate ca simplu user, doar esti anuntat la modul general, cand posteaza cineva in grup, oricine, inclusiv adminul.

| relu65 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns dar nu-mi dau seama cum altii se inscriu la activitati la un minut dupa postare.

| Violleta2022 a răspuns (pentru relu65):

Poate adminul grupului il are pe acela la prieteni apropiati happy

| dullcat a răspuns:

Buna.Exista acolo optiune de Manage notifications cand dai sa iti apara toate grupurile in care te-ai inscris tu :https://www.facebook.com/groups/joins/?nav_source=tab&ordering=viewer_added

Apesi acolo si apoi apare acest panou unde bifezi sa primesti notificari pentru toate postarile din grup: https://prnt.sc/X6qMRzQXi3yi
In felul acesta le vezi in timp real si nu in emailuri dupa nu stiu cat timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Știam că există o setare la Facebook să primești toate notificarile cand cineva postează pe profilul personal sau într-un grup.