| anonim_4396 a întrebat:

Sambata este ziua unui prieten insa si echipa preferata joaca in finala Champions League.Ce sa fac?:/

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu unul zic sa mergi la ziua lui si sa va uitati impreuna la meci.

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la el si vedeti meciul impreuna.

| OnuOnulică a răspuns:

Să te duci mai târziu la petrecere. Finala se termină la ora 12 și îi spui că poți să ajungi după ora 12.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te duci la el, el este prietenul tau si il cunosti in realitate, nu este un motiv asta ca sa nu te duci la aniversarea lui sa stii, plus ca meciul il poti vedea in reluare!winking

| Wary_Forsaken_2001 a răspuns:

Este o situatie amuzanta big grin, nu prea sunt eu cu football-ul fiindca eu nu castig nimic daca castiga echipa cu care tin si mi se pare plictisitor sa urmaresc aprox. 90 de min. niste oameni carea alearga dupa o sfera ( minge ) dar daca tu nu vezi realitatea din unghiul in care o vad, eu as zice sa ii spui ce ti se intampla si daca ai putea sa vizionezi acel meci de football si de la el... Daca nu iti place aceasta idee ai 2 variante : du-te la el si lasa football-ul si daca tot vrei sa nu pierzi acel meci de football joaca teatru, adica prefa-te inca de vineri ca ai dureri de cap sau chestii de genu' ca sa nu il ranesti la suflet spunandu-i ca nu vi ca ai de urmarit un meci. P.S. nu mai folosi faza cu " actoria " daca l-ai intrebat daca poti vedea meciul la el si el ti-a raspuns nu, ca el s-ar putea sa se prinda ca este o scuza... Sper ca am fost de ajutor! Funda big grin?