| Ceva ciudat. a întrebat:

Saptamana trecuta am fost la aniversarea unei prietene.Si acolo era si baiatul de care imi place. Vorbea cu mine... avea grija sa nu'mi lipsesca nimic.Sa ma simt cat mai bine.La un moment dat a inceput sa ma ia in brate, sa se joace in parul meu, sa imi faca diferite complimente, imi zambea... Nu l'am refuzat si am intrat in "joc" ca sa spun asa. Se comporta ca si cum am fi fost impreuna.Mentionez ca ne'am si sarutat.big grin.
Credeti ca ma place? Sau doar "se simtea bine".
PS:Am fost si impreuna mai demult.
Funda.Mersi.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca a fost un joc, ia-l ca atare. A fost ceva frumos de care a-ti avut parte amandoi in fond. Poate ca el nu are de gand sa incerce sa mai fie cu tine(asta depinde si din ce motive v-ati desparit) si doar s-a simtit binewinkingOricum ar sta treaba nu ai ce regretatongue

| Libelle a răspuns:

Ma gandesc ca daca ati si fost impreuna mai demult:ori voia sa isi aminteasca vremurile trecutr(incercand sa se simt bine) ori te dorea inapoi(placandu-te un pic mai mult)

| lavynika a răspuns:

Cred ca vrea sa reincepeti relatia. UN baiat in general dupa ce termina o relatie fuge de fata respectiva daca nu mai simte nimic.Eu zic sa vorbesti cu el si sa il intrebi daca vrea sa mai continuati relatia bineinteles daca vrei si tu asta. Poate de data asta aveti mai mult noroc si nu va mai despartiti.succes:*

| paramore a răspuns:

Probabil ink mai are o atractie pentru tine si de aia se comporta asa...acuma nu stiu dk chiar te place, mai bine asteapta sa vezi de acum inainte ce se va intampla asa vezi singura dk a fost doar pentru distractie sau vroia ceva mai mult

| Carlaaa a răspuns:

Da. e ceva frumos ceea ce simte.
Un baiat care doar "se joaca", se poarta altfel : nu zambeste si nu face niste gesturi atat de inocente sa zic asa.
Da. te place. Asta o poti verifica vorbind din ce in ce mai mult cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai dat destule detalii ca sa ne facem o parere despre baiat si sa iti putem spune daca te place sau doar se simtea bine. E posibil sa te placa si sa nu te fi uitat, spuneai ca ati fost impreuna mai demult, dar putea fi si o simpla intamplare care nu implica vreun sentiment din partea lui ci doar atragere din punct de vedere fizic si facea totul pentru a se simti bine. La urma urmei amandoi v-ati simtit bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a mai dat vreun semn de viata dupa ori a vrut doar companie? A vrut sa te recucereasca, a reusit dupa care te-a abandonat? V-ati despartit dintr-un motiv serios, care sa te faca sa nu vrei sa mai ai deaface cu el, iar tu ai uitat? Are pe cineva? A vrut sa faca geloasa
vreo domnisoara, aratandu-ti afectiune? Cred ca daca ai un raspuns la toate aceste intrebari si vei gasi un raspuns si la intrebarea ta.