| DOar a Lui->V@lentin@<- a întrebat:

Saptamana viitoare este majoratul unei prietene si nu am nici o idee ca sa ii iaustraight face

Avetzi vreo idee?thinking

Voi ce cadouri ati luat atunci cand ati mers la majoratul cuiva?big grin
Ia sa vad ca >raspunsuri?:-

Răspuns Câştigător
| Florry19 a răspuns:

Este pretenţioasă? Tu îi ştii mai bine gusturile...
Brăţări, un ursuleţ mare/imens, 19 trandafiri - cu unul alb în mijloc, un tablou cu voi două...
Pe lângă asta, aş alege una din glumele care se obişnuiesc. Aş lua o cutie mare, în care aş băga alta puţin mai mică, în aceea alta şi mai mică şi tot aşa (un fel de matrioşca ) şi în cutiuţa cea mai mică să bagi o bombonică.
Eu am făcut ceva asemănător la şcoala, unde trebuia să îi fac un cadou unui coleg. Singura diferenţă a fost că era ceva urgent şi neavând timp să caut cutii, am învelit în ziare. Oricum a fost foarte funny, mai ales că respectivul coleg are un simţ al umorului foarte dezvoltat. :-)
Succes şi distracţie plăcută!

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Cercei, bratari... Bijuterii big grin
O bluza sau o rochita frumoasa...
O rochie :X:X:X
Sau niste pantofi cum se poarta acum gen balerini-sport...

| Eu4EverX a răspuns:

Pai vezi si tu e prietena ta, tu sti ce ii place ii poti lua un ceas frumos, o bijuterie ceva...

| Daniella13 a răspuns:

De curand, a fost ziua prietenei mele cele mai bune si i-am facut cadou un tablou. ma rog o poza mare cu noi 2. colaj de mai multe poze. de-a lungul timpului si am pus-o in rama love struck careia i-am pus o funda mare mov : ), i-am luat si o pereche de cercei lungi, simpli din argint cum stiu ca-si dorea si pe o foaie de hartie colorata i-am scris tot felul de "tampenii". prostii, ganduri, povesti. tot ce mi-a trecut in minte despre noi si prietenia noastra : ). Ar merge si pentru un majorat. ramane la aprecierea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi super sa-i iei niste haine daca-i sti marimea
daca e blonda i-ai haine inchise la culoare ceva albastru metalizat sau bleumarin
daca e roscata i-ai ceva deschis poate alb sau mai bine crem sau galben
daca e satena i-ar sta super cu verde sau albastru nu prea inchis nu prea deschis
daca e bruneta i-ar sta bestial in crem sau in kaki
i-ai tricouri sau bluze dupa culorile de mai sus in functie de culoarea parului. daca ii iei tricou i-ai ceva cool ceva in trend cu un model inflorat, poate cu fluturasi sau i-ai o bluza SUBTIRE din BUMBAC nu sintetica frumos decupata la spate poate cu o funda MICA in fata. i-ai niste pantaloni sau o fusta cool dupa:
ten deschis la culoare:ceva inchis poate un negru deschis un negru pal sau unul aprins
ten masliniu:ceva alb sau galben
ten negru:nu alb sau negru! verde sau albastru de preferat vernil sau kaki
ten galben:albastru metalizat bleumarin sau roz
i-ai ceva la moda!
pantofi:daca i-ai luat ceva gen sport ar fi perfect sa-i iei niste bascheti inalti cu limba lunga nu albi! daca i-ai luat ceva cool i-ai tot bascheti daca i-ai luat ceva elegant ar fi bune niste sandale decupate sauniste pantofi roz cu toc
daca ai luat ceva cool rock sau sport ia o sapca asortata cu ceea ce ai ales mai sus sau daca ai ales ceva elegant i-ai o palarie cu fundita mare