| anonim_4396 a întrebat:

trebuie sa merg saptamana viitoare la ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa-i fac. Ce as putea sa-i iau cuiva care are multi bani si nu duce lipsa de nimic? Eu n-am nicio idee.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Fa-i ceva personalizat, o cana sau o perna cu ce ii place ei, daca-i plac animalele pune o poza cu o pisicuta, daca-i place sa se machieze pune poza cu farduri etc
sau poti sa ii iei bijuterii, carti, farduri, esarfa, parfum, obiecte de decor

| Antoni0 a răspuns:

Ceva simbolic. sau ceva ce sa-i aduca aminte de tine sau de momentele petrcute impreuna

| Yoyoioana a răspuns:

O idee buna ar fi un parfum ce stii ca ii place si nu mai are. Niste cercelasi din argint sau nu numai, poate si gablonturi. Sau poate chiar o carte buna daca ii place sa citeasca, un maieu sau un tricou dragut happy
se gasesc multe variante. sa imi spui la ce te-ai hotarathappy
o zi frumoasa!

| Roronoa a răspuns (pentru Yoyoioana):

Problema e ca nu dispun de mai mult de 100 de lei pentru asta deci parfumul cade. Haine sigur nu ii iau. mai ramane cartea sau ceva cercei.

| Loreleii a răspuns:

Cumpara ceva simbolic, ceva ce nu poate cumpara oricand cu bani.

| roxypoxy14 a răspuns:

Un parfum dragut dar sa stii sigur ca ii place, sa fi vazut ca il foloseste. o carte interesanta, de exemplu the secret, un ceas...