| HinnaBunneh a întrebat:

Sasuke sau Naruto? De Ce?!

Răspuns Câştigător
| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Naruto: entuziast si imatur, intr-un mod amuzant.
Sasuke: calm, rigid, ironic si arogant.
Desi Sasuke are asemenea "calitati", niste "sentimente de prietenie" obscure ies la suprafata cand e vorba de Naruto.
Ma rog, m-am cam abatut.
P.S:Nu-l alegeti pe Sasuke pentru ca arata mai bine, nu e un Atu.
Dec, ii aleg pe amandoi, fac o echipa minunata.
Have a good... night?

4 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Pai,fiecare are propriile calitati si atuuri, iar impreuna fac o ecchipa imbatabila care m-a uimit si pe mine(intr-adevar sunt o persoana greu de uimit-ca Sasuke big grin). Fiecare e puternic pe cont propriu, dar impreuna sunt chiar invincibili.Asadar,votez pentru echipa, ca sa nu stau un an sa ma decid big grin.

| CristalClear a răspuns:

Sasuke :X. E mai dragut si are parul mai cool laughing.

| g3orgiana16 a răspuns:

Ambele pentru ca in amandoua ma regaseschappy

| Sakura1218 a răspuns:

Sasuke