| PinkuSutoruberii a întrebat:

Naruto sau Sasuke?

Răspuns Câştigător
| xtina a răspuns:

Dificil, pentru ca Sasuke m-a enervat pentru ce a facut.
Si Naruto, e eroul meu laughing
Chiar daca nu arata atat de bine ca Sasuke, il aleg totusi pe Naruto.
Pentru curajul si adrenalina pe care o are! thumbs up

19 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Naruto!love struck

| alexy a răspuns:

Sincer, in Naruto imi placea Sasuke, dar in Naruto Shippuden Naruto pare mult mai ok decat Sasuke. Aproape ca m-am saturat de amandoi. Sper sa nu te superi, dar voi alege Sai.In plus numele lui ar putea fi initialele numelui meu.Personajul tau preferat din Naruto care este?

| alexy a răspuns:

Da chiar ai dreptate, au devenit plictisitoare.Si acum Gaara e mult mai ok decat era la inceput si in plus e si puternic.
P. S. Probabil te-ai fi suparat fiindca nu am ales dintre cei doi.

| Clara120 a răspuns:

Dificil...Nustiu ce sa mai aleg si eu.Sasuke arata bine, e puternic dar nici ca-mi mai place mie de el in Naruto Shippuden.A facut si face in continuare prea mult rau.Nu scapam o data de el?!crying.(n-as vrea sa moara, pentru ca mi-a placut de el da sa plece naiba si sa lase Satul Frunzei in pacelaughing ).
Naruto...Naruto e un erou ce sa mai.Nu e deloc ca Sasuke! A muncit multi ani si inca mai munceste si asta doar pentru al gasi pe Sasuke! Cat ma poate enerva ca nu-l lasa in pace pe nebunul alalaughing

| dedekool a răspuns:

Sasukee>big grin

| Stefy2404 a răspuns:

Sasuke.

| RoseQueen a răspuns:

Aproape la orice te-ai referi raspunsul e Sasuke, dar nu si in cazul in care intrebi cine sa moara, ca atunci raspunsul e Sai. Fara suparare oameni, dar nu-l suport si pace.Serios vorbind, din punctul meu de vedere Sasuke e de o mie de ori mai bun ca Sai chiar si in shippuden cand incearca sa distruga Konoha.Stim totusi toti ca nu se va intampla asta cat exista Naruto si Sakura(care daca ar fi cum as avea eu chef Sasuke nu pleca din Konoha nici sa-i iei gatul). Oricum, fiecare cu parerea lui. big grin

| ruxi a răspuns:

Sasuke laughing tu?

| Vallynike a răspuns:

Naruto!:p

| Binelu a răspuns:

Naruto

| Darthmau5 a răspuns:

Sakurabig grin

| anunknownmjfan a răspuns:

Nu prea pot alege intre ei doi...
Personajul meu preferat ramane ITACHI rolling on the floor...Totusi, imi place cat de mult a evoluat NARUTO, asa ca dintre el si SASUKE, il aleg pe NARUTO tongue

| OFM a răspuns:

Nu mah uit ca nu imi place dar am auzit si eu de la prieteni ca sasuke a fost rau este nu stiu asa cail aleg pe naruto

| Do_3377 a răspuns:

Sasuke big grin

| ioana_3024 a răspuns:

Itachi love struck

bine hai Sasuke... :d

| Evarges2 a răspuns:

Hmph...Sasuke pentru ca e un razbunator. Si sa nu uitat eu sunt in prezent cu toate episoadele si cand se intalneste in episodul 50-51 shippuden Naruto cu Sasuke l-a intrebat Naruto pe Sasuke dc nu l-a omorat si a zis pentru ca nu a vrut sa mearga pentru calea lui Itachi pentru mangekyou sharingan (adica sa iti ucizi cel mai bun prieten.) Ca sasuke nustia ca Itachi era bun dar nu i-a spus faza cu itachi lui naruto... Si oricum vor muri amandoi sau il va salva asa a promis Naruto (naruto si-a tinut mereu promisiunea si are o putere misterioasa.) de a face oamenii bunihappy. Dar sasuke are si un pic de bunatate in adancul inimi cand s-a batut cu Killer Bee Sasuke ca sa foloseasca Amaterasu si-a amintit de team 7 Kakashi, Sakura, Naruto, Sasuke. Si a inceput sa ii curga si lacrimi.

| PinkuSutoruberii explică:

Haha. Ei bine.
Daca ar fi sa ma iau dupa raspunsurile voastre.
Gaara.
Dar. Sincera sa fiu. Ma enerveaza amandoi.
Dar, avand in vedere ca Naruto e eroul si partea luminoasa a povestii.
Il aleg pe el.
:I

| PinkuSutoruberii explică:

Haha. (:
De ce m'as supara?
Pai. Hm.
Ar fi Gaara sau poate Sasori sau Deidara. Haha, nu pot decide.
Totusi. Nu prea am mai citit naruto in ultimul timp deoarece consider ca ultimele capitole au devenit cam plictisitoare.

| monicutza_3695 a răspuns:

Sasuke smug

Întrebări similare