| somebody1818 a întrebat:

Scorpion cineva cu iubit rac? as vrea sa stiu cum tratezi zodia asta!

2 răspunsuri:
| ShizAnime a răspuns:

Eu sunt rac. Racii sunt sensibili si sunt dependenti de grija si poate chiar de atentie. Cand ai ca iubit un rac trebuie sa stii un lucru: gesturi mici si dragute. Trebuie sa.i arati ca.l iubesti si sa te porti cu el grijuliu. Sper ca te.am ajutat. ^^

| Miladincaa a răspuns:

Eu sunt o scorpir... Ha ha ha. Lasand glumele deoparte am un prieten care este in zodia racului. Pentru ca mi-am propus sa il cuceresc am facut si o scurta documentatie despre zodii. Ideea e ca racii sunt sensibili, in general sunt genul care au nevoie de afectiune. Aici intervine un aspect foarte interesant si anume ca o femeie scorpion are instincte naturale de a iubi si a proteja. Cu alte cuvinte nativul rac se va simti foarte bine langa ea. Ai grija totusi! Femeia scorpion ar uneori tendinta de a deveni obsesiv de protectoare, in final suficandu-l cu atentia ei. Evita asta, mai ales ca acest nativ este unul sensibil si sentimental, usor de ranit