| Stefan_Bostiog_1996 a întrebat:

Se apropie ziua prietenei mele si m-am gandit...sa-i cumpar un ceas de mana..cine stie un site in care gasesc ceasuri originale la promotie intre 200 250 lei. daca nu dati-mi voi un link cu produsul direct sau o idee mai buna si mai originala pentru cadou big grin

P.S. ea implineste 15 ani sa nu-mi dati ceasuri de babe laughing
Cine imi da cea mai buna varianta are funda asa ca numai cereti rasplata pentru orice raspuns banal

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Www.russianshop.ro cel mai bun magazin online de ceasuri rusesti.

| Stefan_Bostiog_1996 explică (pentru mgtow):

Cel mai ieftin ceas de acolo e 500 lei... straight face

| margarinaa a răspuns:

Ai aici o varianta mai buna pentru buzunarul tau si calitatea este foarte buna. Eu am cumparat o pereche de cercei cu elemente Swarovski pentru iubita mea si este foarte multumita. Am vazut ca au si ceasuri... www.facebook.com/welovezelia