| titicristina21 a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu si nu stiu ce cadou sa-i fac! ajutati-ma! indiciu:ii place orice culoare!

Răspuns Câştigător
| alexandrualind a răspuns:

Un pc.

12 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Un tricou, sapca, casti, casetofon etc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bun indiciu. Noi ar trebui sa ghicim. Este? laughing

Cumpara si tu ceva simbolic. Nu e mare chestie. E prietenul tau. Tu trebuie sa stii ce ii place.

| R0R0 a răspuns:

Un tricou

| CutiePieMarzia a răspuns:

O diploma pentru cel mai bun prieten, o carte ( sper ca stii tema lui preferata ) sau un lantisor cu BBF...

| titicristina21 explică (pentru CutiePieMarzia):

Daca ii iau o cureaparfum sau un nou portofel?

| Alexandru_Andrei_1988_RTCD a răspuns:

Un parfum, o sapca, daca ii plac sporturile vezi pe la InterSport sau Hervis. Un tricou sau blugi de la H&M. Ceas sau costum daca ii place sa fie perfect costumat.
Sper ca te-am ajutat! Succes in alegere! :*

| Adrian_Ady_1980 a răspuns:

Daca are intre 13-16 ani poti sa ii cumperi niste haine cum ar fi un tricou foarte colorat in culori vi si niste pantaloni/adidasi mai negrii/grii/albi ca sa se potriveasca. Sper ca te-am ajutat!

| Hiticas_Denisa_2002 a răspuns:

Dă-i cadou un ceas de mana sau o ramă în care să pui poza cu tine si cu ea sau o brățară