| ralucaralu a întrebat:

Se poarta esarfele acelea subtiri, inguste si finute? Eu nu am mai prrea vazut, dar imi plac.Asemanatoare cu:http://www.okazii.ro/......RENDY.html

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se poarta pentru ca sunt finute. Mie imi plac.

cami
| cami a răspuns:

De ce sa nu se poarte? In esenta sunt dragute, dar eu nu mi-as punea niciodata asa ceva la gat.

| Antrax a răspuns:

Sa sti cami ca eu te sustin si sunt perfect de acord cu tinelaughing

| princessmary a răspuns:

Da se mai poarta.cu un fel de vestuta mai decoltata un pic si o camasa, nu ii baga in seaa celor care iti spune ca nu iti sta bine pentru ca dac iti place tie nu are rost sa le placa si altora, sincer mie imi plac, stilul conteaza

| dya_4589 a răspuns:

De ce sa nu se poarte? Mie mi se par interesante!

| ydaa a răspuns:

pai esarfele sunt intotcdeauna la moda iarna sunt frumoase cele foarte deschise cam cele din linkul tau eu zic ca daca crezi catzi sta vine cu ele poartale eu port am 3 esarfe pentru vremea imi permite sa le port si nu-i asa de frig pentru fular asa ca esarfelor pazea ca venim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuhappysunt demodate si urate. chiar nu ai deloc gusturi. ce fel de om esti? mai bine te-ai inchide in casa si te-ai masturba oleaca, ca oricum tot la asta o sa ajungi intr-un final happy