| stefania7x a întrebat:

Se poate scoate vopseaua din par cu vitamina c? Daca da, cum?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate scoate vopseaua din par cu nici un fel de vitamina C, dar iese la fiecare spalare cate putin si in decurs de 2-3 luni se duce aproape de tot.

| stefania7x explică (pentru Violleta2022):

Eu am un brunet acum in par, se va duce?

| dullcat a răspuns (pentru stefania7x):

Nu pot spune.Eu nu am facut astfel de experimente, au facut altii (gasesti tot felul de minuni pe Youtube).

| dullcat a răspuns:

M-am interesat si eu de asta pentru mama.Cica se piseaza vitamina c (mai multe) si se amesteca cu apa, apoi dai pe par.Apa cu otet de asemenea apare printre metodele de indepartare.Totusi, mie mi se pare foarte riscant.Cel mai intelept e sa mergi la salon.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai nu se duce ea după nu știu câte spălări?
Da chiar și așa,daca nu ai atât timp la dispoziție, cum zicea și dullcat, du-te la un salon sa rezolve, decât să îți strici tu parul, mai bine te lași pe mana cuiva cu experiență.
Doar o părere

| stefania7x explică (pentru Hyperion7):

Mulțumesc frumos