| NevastuicAaA a întrebat:

Se poate strica laptopul daca stau prea mult deschis? laughing

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu.
Daca sta la incarcat e ok.

O seara placuta!happy

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Dacă are baterie sau îl ţii în priză nu păţeşte nimic.
Baftă şi sărbători fericite!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai... Daca e prea incalzit nu este bine. Eu una, am laptop, parintii mei la fel. Tata le are cu laptop-uri-le. Pai, daca este prea incalzit ar trebui lasat putin sa " se odihneasca". Dar daca nu e incalzit si merge incet ar trebui restartat.
Sper ca te-am ajutat.
Numai bine, si SarbatoriFericite!
pup
Pa, pa!

| KíÐÐα a răspuns:

Pai da, se poate strica daca nu e in priza si e pe baterie.( depinde de la un laptop la altul. unele tin 1 ora pe baterie, altele 1 zi tongue )
Daca e in priza, nu se strica. poti sa il tii cat vrei tu laughing

| MonyLoveBadBoy91 a răspuns:

Nu stiu la mine nu s-a stricat. funda?