| PopAndreeaMaria a întrebat:

Selena GOMez a fost batuta de fani si amenintata cu moartea?crying((((crying(

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Asa si meritaoh go on

| Madda a răspuns:

happy
Merita si omorata laughing)

| OHmyGosh a răspuns:

Nu e adevarat! De unde le scoti si pe astea? Nu a fost batuta de nimeni.A fost amenintata cu moartea de fanele idioate Justin Bieber, lea care viseaza sa se marite ele cu el.

| KeshaTikTok a răspuns:

Toate sunteti niste proaste, in afara de PopAndreeaMaria. cum sa doriti moartea si raul cuiva. Handicapatelor. Cu atat mai mult a Selenei? Sunteti jalnice si penibile.