| anonim_4396 a întrebat:

De ce are fani Selena Gomez? ( ca mie mi se pare urata )

Răspuns Câştigător
| fratiikaramazov a răspuns:

Tie ti se pare urata, dar altora nu. Oamenii au gusturi diferite. Orice vedeta va avea cativa fani, fie ei si foarte putini, pentru ca oamenii percep altfel fiecare persoana. Si oricum, nu in frumustete sta totul. Unii poate o plac pentru cum canta sau cum joaca.

7 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Nici mie nu-mi place... pai singurii ei fani sunt fetitele de la 8-7 ani in jos si tipii care nu sunt in stare sa-si faca o prietena, astia sunt singurii ei fani si sa fim seriosi cine asculta muzica cuiva care joaca in desene animate sau ma rog seriale din astea de pe Disney, e rusinos sa asculti asa ceva ca si cum ai asculta Hannah Monthanna.

| Bitter a răspuns:

Arata bine, dar la muzica...ce pot spune este ca la fel ca celelalte vedete Disney... spala mintile copiilor.Din cauza celor ca ea lumea a uitat ce e muzica buna, cea cu mesaj care merita ascultata.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Uita-te in oglida si dupa vezi cine e mai urat/a...Selena e foarte frumoasa, nu sunt un mare fan de al ei dar mi se pare frumoasa. Daca tu te crezi printesa/print normal ca ti se pare urata(invidia).laughing

| SashaGirl a răspuns:

Uni o plac pentru aspectul ei in lume sunt oameni diferiti cu, caractere diferite.Ea canta frumos si e talentata.Fiecare cu parerea lui. FUNDA plzzz

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hey. big grin
Dupa parerea mea Selena e o femeie frumoasa :l Chiar imi place. In fine asta nu inseamna ca trebuie sa-i jignesc pe cei carora o displac. Oriqm gusturile nu se discuta. :d
Bafta wave

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Depinde de gusturi, mie nu mi se pare exagerat de frumoasa dar nici urata. Oricum Emy Wainhouse nu era frumoasa si tot avea fani.Selena are fani pentru ca piesele ei te prind, sunt ca si poeziile de gradinita, le inveti usor si iti plac.Eu cred ca este talentata si ca are acel ceva ce prinde la public si astfel are fani. Daca tu nu esti fan Selena Gomez asta nu inseamna ca altora nu le place de ea, repet depinde de gusturi.

| HermioneLove a răspuns:

Pentru ca este cea mai frumoasa si talentata fata din lume!