| strofloceala a întrebat:

Servus! stiti vreun desen animat gen:loveley complex? funda!

1 răspuns:
| KoolKitty a răspuns:

Da! Sa derulat pe canalul Animax. Din pacate nu am apucat doar ultimele cinci episoade. Dar stiu ca era vorba de un cuplu. O fata inalta, aiurita si amuzanta pe nume Risa si un baiat mai scund serios, care invata mult pe nume Otani. A fost super fain. Cea mai buna prietena a Risei se numea Nobuki, dar nu mai stiu cum il chema pe cel mai bun amic al lui Otani care era iubitul lui Nobuki.