| Grimalkin a întrebat:

Servuus happy Vinerea asta e Balul Bobocilor si ma duc si eu (ca invitat XD). Vreau si eu niste idei despre ce as putea sa port big grin. Am 15 ani si nu as vrea sa port tocuri, ma gandeam la niste balerini aurii. Idei ceva? big grin

6 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Da. pai, nu te supara de auriul e de tigani.iti zic eu ce: pantaloni blugi negri, tenisi converse*, sau adidasi, o bluzita in dungi sau carouri.:-D...si o jacketa... happywinking e cle mai bine... si manusi lungi... una sau doua

| Grimalkin explică:

Paai, nu sunt chiar aurii, adica au o tenta de auriu, dar in fine. nu vreau tocuri laughing categoric. imi place ideea ta bizzareboy, dar nu e cam sport? big grin

| Sara a răspuns:

Hey, la tine nu ploua?hee hee deja e prea extravangant, ia ti o pereche de cizmulitze sexy, si o rochita bufanta armerge ft ok. Rochita cu ciorapi negrii grosi sau colanti daca te avantajeaza. Daca nu vrei o rochie, i ti o pereche de jeansi, un tricou cu maneca lunga/scurta si un bolero cu maneca lunga, si ar fi super. Ai grija la par si machiaj, nu exagera, niste bucle ar merge perfect si make-up ul, nu strident, foloseste noante de mov deschis roz, auriu, maro, ce ti place tie, si normal, ce se potriveste ochilor tai. Bafta!

| pisoias29 a răspuns:

Hmm, o perche de balerini aurii ar merge perfect cu o rochita neagra :X mai ales daca rochita este stramta sus si jos mai bufanta...asa o rochita pana sub genunchi, depinde si ce inaltime ai... bafta si astept sa imi spui cu ce ai ales sa te imbraci :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici e plin de balerini aurii,
http://images.google.ro/......tp?/images
http://images.google.ro/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocurile sunt cele mai elegantehappyEu asa am fost. Dar pana sa ajung la o prietena de-a mea[acolo m-am aranjat], desi m-a dus tatal meu cu masina mi-am luat ghetutele acelea care se purtau vara. si pe la jumatea serii m-am schimbat in ghetutze ca vroiam sa dansez.happy a fost ok. poti sa folossti tocurile numa pentru prima impresiehappy va fi una de stil si bun gust.