| ROberrt86 a întrebat:

SHALUT,am sho o 'iubita' in varsta de 15 ani, la fel ca mine, Insa.E foarte perversa, Seara, cand mai doarme pe la mine..Imi pune mana pe la locuri intime..Eu nu acord prea multa atentie, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| anastasiaflorentina a răspuns:

Lasa-te purtat de val, dar cu limita.
Eu consider ca ar trebui sa te porti cu ea asa cum isi doreste.
Succes!

5 răspunsuri:
| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Ea perversă sau tu prosticel? Mai gândeşte-te...

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Asteptati sa mai cresteti copii dupa frichi frichi

| ROberrt86 explică (pentru Catalin_Andrei_1995):

rolling on the floor,Daca bagi o poza de pe net si pui la nume '1995' te si cred ca esti nascut in 95'

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns (pentru ROberrt86):

Daca iti arat buletinul si iti dau cu el in cap pana iti fac sanț cu el pe frunte o sa ma crezi mai prichindel?happy

| ROberrt86 explică (pentru Catalin_Andrei_1995):

rolling on the floor,Dah, abia astept sa-ti vad 'BULETINUL'