| Ola43 a întrebat:

Simularile de anul acesta pentru clasele a VIII a se trec in catalog?

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

In mod normal, simularile nu se trec. Ele sunt DOAR o metoda ca elevul sa se invete cu examenul. (daca ma pot exprima astfel).
Cu toate acestea, unii profesori decid sa le treaca in catalog.
In cele din urma totul tine de profesor.
Bafta!

| emag a răspuns:

Depinde de profesor, dar niciun profesor nu isi pierde din timp corectand fara sa le treaca in catalog... deci, se trec

| AnneMarie78 a răspuns:

Nu se trec pentru ca sunt doar niste exercitii pentru examenhappy

| pHoNnNe a răspuns:

Nuhappy deoarece sunt simulari :p care va pregatesc pentru examenhappy doar de aia se numeste simularehappy sa va obisnuiti, nu se treg stai linistit:p

| FriendsWithBenefits a răspuns:

Nu, nu se trec, doar daca iei vreun 10 si vrei sa ti-l treaca in catalog. Funda?batting eyelashes

| Ola43 explică:

Am intrebat pentru ca, ambi profesori si cea de romana si cel de mate au spus ca le vor trece in catalog pentru ca MINISTERUL INVATAMANTULUI a recomandat asta happy