| LKC a întrebat:

Simularile nationale se trec in catalog?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Der egula nu se trec. Insa in cele din ruma totul ramane la decizia profesorului. Daca vrea le va trece, daca nu, nu le va trece.

15 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din cate stiu eu se pot trece in catalog de comun acord cu profesorul.

| Adry05 a răspuns:

Depinde de cum vrea profesorul.

| єχcєєℓ a răspuns:

La noi a fost altă problemă. Diriginta ne-a spus că daca vor profesorii insă au primit ordine de la inspectorat si ei bine..se trec.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Da,insa un profesoara a trecut 4 la cei ce au luat sub 4.

| bloodyhell a răspuns:

Depinde de profesor

| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu cred daca vrea profesorul

| BencheaAdelin a răspuns:

Daca vrea profesorul le poate trece

| Jee354 a răspuns:

Se trec daca profesorul este sever. Daca e nervos sau mai stiu eu.Dar daca zice ca vi le trece rugatil sa nu vi le treaca(daca sunt rele).

| Dennissel a răspuns:

Nu,dar daca vrea profesorul le poate trece.

| NikkerBoy a răspuns:

Normal nu, dar daca profesorul vrea, le poate trece. de obicei nu se trec

| cioaracalin a răspuns:

Depinde cum hotaraste profesorul.

| SanduMircea a răspuns:

Daca vrei, da. Funda big grin

| darkmind2277 a răspuns:

Nu se trec in catalog dar o sa iti apara in fisa matricola cand o sa iti faci dosarul pentru inscrierea la liceu deci daca cumva vrei sa le ascunzi de cineva(parinti) le tii pana atunci.

| andrei996 a răspuns:

Depinde cum se trezeste profu de dimineata.
sfat de la mine : nu inervati profesorul daca vreti sa nu va treaca notelewinking

| charleslouboutin a răspuns (pentru andrei996):

"inervati"? Tu ce note ai avut la romana?