| mileyselydemy a întrebat:

Site-ul http://you.rosimulare.com/test.php este sigur? Daca pun o poza cu mine poate fi furata sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| remmy2978 a răspuns:

Sunt niste hoti, in primul rand cer un cod care zic ca este 0.05 eur, trimiti mesajul si surpriza s-au dus 3 euro
dupa care iti cer al doilea cod care zic ei este de 2x3 euro +tva
nu am mai avut curaj sa trimit daca la 0, 05 mi-au luat 3 euro la 6+tva cat zic ei acolo ma trezesc cu vreo 20-30 sau chiar mai mult
DECI, TZEAPA

3 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

E cu bani

| wwe1 a răspuns:

Poza nu poate fi furata! sa stii ca e cu bani 3 euro si se poate sa intrii intr-un club de jocuri! iti sa nu facia asta(mi s-a intamplat si mie)