auran
| auran a întrebat:

Ce ziceti de urmatorul test? Asta in speranta ca trecem de anul 2012... http://adeath.org/test.php

5 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Tocmai cand am dat de intrebarea ta in paralel faceam testul. Se impotmolise dar a mers in final. Cica "scorul tau e ingrijorator" dar pentru rasp trebuie sa dau cate 2 euro. Oricum nu cred in asa ceva. Viata e plina de surprize. Azi esti, maine nu mai esti. happy

auran
| auran explică:

Eu cred ca va este frica sa aflati adevarul...

| turist a răspuns:

Tampenie! Pierzi timpul cu camletare iat apoi iti cere 2 euro...Sa-mi deie ei 2 euroi pentru ca am completat testul!

| SnicK a răspuns:

Adevarul ce este aici e VARZA! happy
Trebuie sa ai mai multe date laughing, ce mananci, cate mere, etc.
Nu fiti VARZA,
Doar Dumnezeu stie cand e.
Spune ca va veni ca un hot in noapte.
Asta insemnanad ca nu va sti nimeni.
Asa ca nu va mai faceti aluzii.
Omul zice 2012, asa zic si eu va fi in 2900... e bine? ma credeti? Pai vezi...

| cipri08 a răspuns:

Este ireal. Cum pot sti ei cu date stiintifice cand se hotaraste Dumnezeu sa ne curme zilele?