| asdfghjklasd a întrebat:

Site-ul Okazii.ro este un site serios? Adica voi ati cumparat ceva de acolo?

2 răspunsuri:
| anaservic a răspuns:

Da, foarte multe lucruri si sunt absolut incantata! pot gasi orice, oricand si la preturi acceptabile! fiecare vanzator are o nota, asa ca iti poti face o idee cat e de serios! baftaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e serios, dar sunt si anumiti useri nesimtiti. Daca vrei sa vinzi sau sa cumperi orienteaza-te dupa calificativele pozitive si negative care le au. Unchiumul meu cumpara si vinde acolo.