| anonim_4396 a întrebat:

So, deci vreau sa recuceresc, cum s-ar spune, un baiat. Cand l-am avut, nu l-am prea apreciat deoarece imi era drag de altcineva.El stia lucrul asta dar a mers" pe burta", pana cand si-a cam atins scopul.ma-ntelegeti voi!laughing) Tot a vorbit cu mine dupa aceea, nu s-a schimbat nimic! (Asta denota ca-i un om de milioane pffuuui:X) In fine, dupa un timp l-am lasat pentru celalalt de care-mi place si care vroia doar sa-i faca in ciuda astuia ca tot la el ma intorc, apoi s-a produs o greseala enorma din partea mea, am vorbit niste lucruri care nu trebuiau..gen ziceam la prieteni ca-mi incarcase telefonul, ca-mi cumparase flori si lucruri din astea, dar niciodata nu am zis ca m-am culcat cu el sau astea mai intime, ne ne! nimeni nu stie...nici el n-a zis nimanui nimic, poate probabil ca e cu cativa ani buni mai mare decat mine, de era un baietas mic, sigur stia tot orasul ce facusem, in fine, vreau sa repar astea! Vreau sa ma-ntorc la el dar nu stiu cum sad Mai se baga in seama cand ne intalnim pe strada, ma saluta ma intreaba ce fac una alta, dar nimic mai mult.Cum ma ridic iar in ochii lui? Ce atitudine sa abordez? Help!:* Sa mentionez si faptul ca sambata ne vom intalni la disco din oras si acolo vreau sa vina el la mine, nu sa ma mai duc eu la el!

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

O pereche de vis : el ti-a dat-o si a plecat, tu te-ai combinat cu cioara de pe gard dar parca acum vrabia e mai buna.
Aveti noroc, sansele sunt de partea voastra ca cine se aseamana se aduna

| jessikz0r a răspuns (pentru greyhound):

Desprins parca dintr-un basm, sincer, spune-mi ce-as putea sa fac, nu-mi fa rezumate...

| greyhound a răspuns (pentru jessikz0r):

Da-o naibii de demnitate si du-te tu la el, cere-i sa discutati si cere-i iertare

| jessikz0r a răspuns (pentru greyhound):

Cam greu, c-am mai facut o gafa pe parcurs, de nervi pe celalalt cu care am stat, am vorbit cu unu ce nu-l suporta, si asta de acum care vreau sa-l impac a aflat, dar cand m-am intalnit cu el nu a zis nimic si m-am trezit eu spunandu-i ca "Am prieten si-l iubesc"..eram ironica dar el s-a suparat tare worried, oricum ala a fost doar asa abureala de 2 zile nimic mai mult...acum poate, ma gandesc eu, crede ca m-au lasat toti si ma duc la el laughing) nu stiu ce poate fi in mintea omuluiworried Zi-m ce fac sambata la disco, sa ma bag eu in seama sau s-o las asa ceva timp sa treaca asta?laughing)

| greyhound a răspuns (pentru jessikz0r):

Sa stii ca barbatii nu-s asa orgoliosi ca femeile.
La discoteca nu poti purta o discutie (prea multe distrageri) dar ai putea sa flirtezi cu el

| jessikz0r a răspuns (pentru greyhound):

Sa flirtez ..hmm, n-ai idei rele, dar da-mi exemple de lucruri pe care le pot face si care nu... el sta mai mult pe la bar...eu o sa fiu in partea cealalta a clubului..so n-o sa ne intalnim prea des doar daca el se duce la baie sau eu la bar!:-s in timpu asta ce-as putea face dragalas, sa-i atrag atentia intr-un mod placut?