| otilikapostolik a întrebat:

Sora mea are 4 ani si as vrea sa-i organizez o petrecere surpriza in vara pentru ziua ei si invit niste copii de la gradi, dati mi tot felul de idei si meniu si activitati (primul raspuns super bun si eficint are FUNDA +VOT)

1 răspuns:
| Miilluuu a răspuns:

Pai de exemplu pot sa faci activitati distractive...un claun teatru de comedie, sa le pui un desene animat haios, sa le faci jocuri inventate.Ca meniu ai putea cumpara un tort, sau pajiturele.suc.etc.Sper ca te-am ajutat.