| MiruuuNaaa a întrebat:

Buna TPU:*. O sa organizez o petrecere de craciun, si as vrea niste idei, pentru diferite >activitati,big grin

Răspuns Câştigător
| ingerashhhh a răspuns:

Salutare,o idee ar fi sa umfli niste baloane si in ele sa pui niste fituici pe care sa scrii o insarcinare,respectiv cel/cea care va sparge balonul, va trebui sa indeplineasca ceea ce scrie pe hartiuta! Sau daca toti e craciunul poti face la fel acest lucru, dar in niste globulete in loc de baloane! Distractie placuta!