| R_8074 a întrebat:

Spune. ti. mi nume de fetite, nu trebuie neaparat romanesti, sa fie frumoase, dau funda pentru cele mai frumoase. Promit.

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Pai :

Antonialove struck cel mai fain numelove struck

Izabela

Maria

Iuliana

Diana

Alina

Gabriela

MarisSa

Iulia

Antonella

Patricia

Cristina

Elisa

Daniela

Timeea

Deisi / Deizi

Adriana

Alexandra

Larisa

Siegrid

8 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Elisa
Nicole
Ekaterina
Diana

| Andrutsa15 a răspuns:

Raisa
Medeea
Alexia
Andra
Viviana
Stefana
Sper ca ti-am fost de ajutor, fundita?batting eyelashes pa-pa

| Imonettex a răspuns:

Alessia, Alina, Ingrid, Simona, Beatrice, Diana, Miruna, Stefania, Cleopatra, Cassandra, Karina, Eliana, Ariana, Sidonia, Raluca, Ramona, Oana, Elvira, Isabella, Amalia, Sofia, Cerasela, Clara, Geanina, Delia, Sonia, Olivia, Corina

| Katerine a răspuns:

Evelina, Mirela, Emanuela, Victoria, Elena, Mina, Marinela, jessica, jasmine, Katerina. Iana, Uliana, Natalia.

| Sofia07 a răspuns:

O sa-ti spun numele care imi plac mie: Marina, Bianca, Daria, Delia, Erika, Eveline, Helena, Iazmina, Ingrid, Karina, Nicole, Sofia, Viviana.

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Desiree, vanessa, nicola, alessia, carla, mona, samanta, denisa, andreea:d, ramona, ingrid, sonia, lorett, carolina, beatrice, daiana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria(desi e foarte popular), timeea, issabela, ralucahee hee, ...nu stiu sunt multe nume frumoase... sper ca ti'am fost de ajutorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carina
casandra
ioana
bianca
stefania
alina