| 777hazza a întrebat:

Spuneti-mi cite ceva despre harry styles!

4 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

As putea sa-ti spun multe chestii despre el. Cauta facts despre l pe tumblr youtube si we heart it. Acolo le vei gasi in engleza.

| Lina0309 a răspuns:

Buna.Sunt mare fan Harry Styles, asa ca daca vrei sa iti zic cam...totul despre el, iti pot da id-ul meu happy

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns (pentru Lina0309):

Vreau eu id tau si sa mi spui de harry ok?

| dddy a răspuns:

Uite poate te ajuta pagina asta de pe fb, sper sa ii dai si un like deoarece numai vrea sa posteze nimic pana ce nu aduna like`uri:( https://www.facebook.com/FeteMereux?ref=hl