| Julian1D a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi fac parul ca Harry Styles? spuneti-mi voi sau dati-mi un link
FUNDA funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda

Răspuns Câştigător
| asdfghjkStyles a răspuns:

E de apreciat ca unui baiat ii place one direction... IIIIEEEEIII si tu esti unul de-al nostru rolling on the floor)mda...sa revenim la intrebare, el a avut parul drept pana la 12 ani, sau ceva de genul, apoi i s-a incretit.are mult volum si niciodata nu e nespalat, ai putea, dupa ce te speli sa t-il usuci cu foehnul(sau cum se scrierolling on the floor))si sa nu te piepteni (eu fac asta, sunt faata si mi se onduleaza).aaa si eu are si mult volum
succes SA ARATI CA HARRY STYLES (toate fetele o sa te placa rolling on the floor)

2 răspunsuri:
| EdwardTeach a răspuns:

Cea mai simplă şi cea mai bună soluţie este să te duci la un hair stylist.

| abriella a răspuns:

El are parul cret natural.asa ca nu cred ca se poate face ceva!happy