| Roxiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Spuneti-mi niste povesti de groaza din viata vostra dar sa fie reale nu ca ati inceput sa zburati prin cameralaughing Daca imi place una care cred eu ca e foarte reala

Răspuns Câştigător
| razvan12345 a răspuns:

Ok, Povestea pe care o sa o spun e cat se poate de reala. Sa incepem cu inceputu, eram in vizita la bunici meii la tara tot acolo m-am intalnit cu varul meu care vazuse un film de groaza (Blestemul se numea)asa ca ne-am asezat si a inceput sa povesteasca la sfarsit eu eram jumate mort de frica el s-a dus sa bea apa iar mie mi s-a parut ca aud ceva la put(era aproape seara)asa ca m-am dus acolo iar in momentul cand m-am uitat in put ce sa vezi sange, am plecat insa imi auzeam numele, parca m-a striga cineva asa ca am luat-o la fuga si cand am ajuns in casa din nou nu era nimeni nici varul nici matusa nimeni era goala.Incepusem sa tip si dintr-o data m-a trezesc, fusese un vis dar faza ciudata este ca atunci cand m-am intalnit cu varul meu am aflat ca intr-adevar el vazuse acel film, si cand a inceput sa povesteasca nu imi venea sa cred exact acelasi lucru mi-l povestise si in vis, exact acelasi lucru, a fost cel mai terifiant moment din viata mea, insa cand am iesit afara am hotarat sa vad inca o data in put m-am dus(nu cred ca este cazul sa va spun ca de frica imi era)si cand m-am uitat slava domnului! Era apa! Asa ca am plecat acasa insa acea zi nu o sa o uit niciodata pentru ca este ziua in care am fost speriat cel mai tare
by Razvan

2 răspunsuri:
| xSequel a răspuns:

Imi pare rau dar nu exista fantome, m-am uitat intr-o zi pe canalul Discovery si acolo spunea ca nu exista fantome, se intampla ceva in creierul nostru(nu-mi amintesc prea bine ce spunea pentru ca a fost de mult de cand m-am uitat la acel reportaj)si se intampla ceva cu imaginatia noastra.Deci sunt de acord ca unii oameni au spus ca au vazut fantome, pentru ca imaginatia lor le joaca feste, sa zic asa.