| Bughy_Bughy-Manu_1997 a întrebat:

Spuneti-mi o pedeapsa la carti pe pedepse. Cea mai tare are o FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Deci vrei de astea mai cumintele,. Ok! Sa danseze pe o melodie aleasa de cel care da pedeapsa, sa cumpere ceva de la magazin pentru ceilalti...

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Sa faca streeptease(cu dat haine jos, cu tot)! laughing

| Bughy_Bughy-Manu_1997 explică (pentru Ramo80):

Fara dezbracate machiat din astea baut un pahar de apa cu limba.

| Ramo80 a răspuns (pentru Bughy_Bughy-Manu_1997):

Deci vrei de astea mai cumintele,. Ok! Sa danseze pe o melodie aleasa de cel care da pedeapsa, sa cumpere ceva de la magazin pentru ceilalti...

| SyMpL3 a răspuns:

Cel care pierde trebuie sa se puna la perete si sa prinda o carte intre capul lui si perete astfel el o sa dea cu capul de perete pana prinde carteabig grin
Funda?

| Bughy_Bughy-Manu_1997 explică (pentru SyMpL3):

Fara dezbracate machiat din astea baut un pahar de apa cu limba...