| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi parerile va rog!
http://imageshack.com/a/img907/5646/4xNOM5.jpg

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pachetele de primavara?:d pe cine vrei sa dai gata?
O zi bunahappy

| kastean_2149 a răspuns (pentru caramela):

Pe tine d

| caramela a răspuns (pentru kastean_2149):

Daca aveam 16-17 anisori...asa ca, am baiat de 27 si fata de 25 de anisoriwinking

| Fatamuntilor a răspuns (pentru kastean_2149):

Vezi ca caramela e femeie maritatarolling on the floor

| IsabelaIssa a răspuns:

Parere despre ce!? E bine ca iti lucrezi corpul, dar e si mai O.K. daca o faci pentru tine nu pentru altii. Sa te simti bine in pielea ta si sa ai un corp cat mai sanatos.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Groaznic.
Esti genul ala de om care se duce la sala nu pentru el, ci pentru altii, sau mai bine spus pentru altele, ca sa impresioneze un anumit gen de fete. Nu ai avut puterea sa impresionezi o fata prin inteligenta, sau prin orice altceva in afara de corp.
Esti jalnic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce te încordezi la noi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arati foarte bine! Ai un corp foarte frumos! Eu imi doresc mult sa arat ca tine, chiar fac sala de 7 luni! Mai am mult de munca, dar nimic n-o sa ma opreasca! Arati foarte bine!