| naviDIabLO a întrebat:

Spuneti-mi si mie. ce ar trebui sa ma motiveze incat sa-mi schimb viata, sa profit de aceasta viata si sa nu o irosesc, sa ma distrez si sa fiu fericit?

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Dorinta de a face ceva cu viata ta.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu este doar un moment de depresie, o sa-ti revi atunci cand iti vei da seama cat de important esti pentru cei din jurul tau

| carminaburana43 a răspuns:

In primul rind retrage-te intr-un loc linistit si mediteaza ce iti doresti cu adevarat de la viata. Daca stii deja ai facut primul pas ce te desparte de succes. Dupa care trebuie sa aspiri zi de zi la ceea ce iti doresti sa incerci sa faci si tu cit de cit pentru aceasta si zilnic saptaminal ti se vor deschide usi si ferestre sa infaptuiesti ceea ce doresti.Nu ai auzit inca de legea atractiei/Atragi ceea ce esti si ceea ce doresti. Te invit sa vizionezi urmatorul film:

http://www.youtube.com/watch?v=M9BOLVPUjjY
Numai bine si succes!

| Lady.Love a răspuns:

O iubita. happy Un viitor fericit alaturi de ea si multe vise pe care sa incercati sa le transformati in realitate.

| naviDIabLO explică:

Pur si simplu nu ma ating la suflet nici una din aceste sugestii.Parca sunt prins intr-o continua agonie ireala care ma hraneste zilnic...am innebunit sau am ales o cale fara intoarcere?

| catalinutz1288 a răspuns:

Propune-ti sa ajungi cat mai sus posibil, sa ai o situatie financiara foarte buna, sa calatoresti in fiecare an intr-un loc diferit, sa te indragostesti iar cand o sa te indragostesti cu adevarat, o sa fi fericit ca traiestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pus distractia in primplan, deja ai irosit-o. te face fericit?