| Sellena2002 a întrebat:

Salut.Va rog spuneti-mi si mie,de ce unele femei se injosesc atat de rau incat posteaza poze cu ele dezbracte,se f***? De ce? Ca din cate am vazut si eu, acele femei sunt majoritatea frumoase! De ce isi irosesc viata facand asemenea lucruritimp in care ar putea sa caute un barbat nu o femeie...De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu ti-a inteles intrebarea, prin urmare ti-au dat niste raspunsuri handicapate, ca sa devina campioni ai zilei. In fine, ele gasesc placere in astfel de lucruri injositoare, si mai rau e ca barbatii le considera destepte, cu mintea deschisa etc. Nu le poti intelege si nici nu trebuie, nu-ti bate capul cu astfel de gunoaie.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor bani si nu au interes sa munceasca ca un om obisnuit

| RyanGeorge a răspuns:

Buna, majoritatea femeilor care fac asta stiu foarte bine si sunt sigure pe ele ca sunt frumoase / atragatoare si doresc faima, atentie, bani si distractie. happy

| RAY a răspuns:

Pentru ca asta prefera uni baieti, am vazut un expriment una imbracata in haine mulsulmane alta in haine sexy ghici dupa care sau uitat barbati mai des? cand vedem o femeie dezbracata inconstient simtim placere si vrem sa facem sex, numai vorbesc ca majoritatea femeilor se remarca prin sex adica obiect sexual, cei drept nu vad de ce sa stai cu o fata daca nu isi ofera sex, e ceva normal, barbatul vrea sex femeia vrea un barbat cu putere fianciara asta e marea iubire

| corbulalbrosu a răspuns:

Crezi ca una urata ca "moartea" chiar si dezbracata la pielea goala ar reusi sa "resuresciteze" sau sa insufle viata intro P*** blegita? Nu pot fi la fel de morale ca tine toate femeile deoarece cele care sunt constiente ca sunt si destepte dar mai ales frumoase si au cu adevarat au ce arata incat sa le suceasca mintea altora o vor face doar din vanitate sau pentru un castig substantial.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sunt constiente ca sunt destepte laughing. Numai destepte nu sunt alea. Sunt si fete frumoase, destepte si "bombe" sexy, totusi nu isi vand corpurile pentru niste hartii, pe aceastea le duce mintea, nu pe parasutele alea.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu cateva astfel de femei cu adevarat destepte care traiesc ca niste regine si numai din asa ceva. Sunt dorite de potentatii zilei. Chiar daca te vei supara se pare ca esti ori prea mica si idealista ori prea morala ori nu traiesti in realitate. Sunt si parasute dar acelea nu fac parte din "elita" draga mea, asta nu poti tu pricepe cu "mintiuca" ta. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

laughing Cele 4 variante sunt toate corecte: prea mica, idealista, morala si nu traiesc in realitate, si traiesc si ca o regina fara sa imi vand corpul. laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram convins de corectitudinea descrierii tale inca din momentul in care ti-am citit prima fraza si anume: Nimeni nu ti-a inteles intrebarea, prin urmare ti-au dat niste raspunsuri handicapate, ca sa devina campioni ai zilei. Mi-e mila de tine din moment ce ai convingerea ca toti suntem niste PROSTI si HANDICAPATI INTELECTUAL. Chiar toti? Asa sa fie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Offf, v-ati simtit jignit. Sunt doar o copila fara minte, nu luati in seama tot ce zic, nu puneti la suflet. Nu va fie mila, mai am timp sa ma maturizez si sa imi dau seama ca nu toti sunt prosti si handicapati intelectuali. In fine, in legatura cu "reginele," cunosc si eu una din asta de elita, nu ii lipseste nimic, are tot ce vrea din punct de vedere material, totusi, nu simte implinita, nu e fericita, insa in ochii lumii e "regina".

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa-ti spun un secret? In momentul in care o astfel de femeie devine constienta ca "steaua" ei incepe sa-si piarda stralucirea se marita cu unul indiferent de cum arata dar sa fie potent financiar si se transforma/devine de obicei o gospodina desavarsita, cea mai fidela sotie si cea mai iubitoare mama de copii.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Tu esti poate mai frumoasa? Selena Gomez, tu esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy

| MidnightR a răspuns:

Pentru ca nu trateaza situatia ca atare.Pentru ele e un simplu job, nimic mai mult. Daca e sa vorbim de starletele porno, treaba nu e atat de usoara.

| IMPLICAT a răspuns:

Pentru anumite "interese" sau, pentru ca nu au suficienta minte.