| Fluturaș34 a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme frumoase cu adolescenti big grin dau fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| cezaragiorgiana a răspuns:

The girl next door
It's a boy girl thing
LOL
Detention
Girls
Diary of wimpy kid: Dog Days
Parental guidance
John Tucker must die
Sunt niste filme bune merita vazute big grin

4 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Wild child, mean girls 1 si 2, a walk to remember, the notebook, naissance des pieuvres.

| PuppetXD a răspuns:

Pai, sunt o multime de filme, dar pentru adolescenti, nu este obligatoriu sa fie cu ei. Dar, sunt cateva care ar fi destul de bune.

1. LOL - filmul este o comedie teribila dar aceasta comedie se imbina perfect cu dragostea. Actiunea se desfasoara sub toate aspectele adolescentei, dragostea, gelozia, certurile cu parintii. Si tipii din serial, chiar sunt draguti =p~ laughing [P.S : Actrita din rolul principal este Miley Cyrus]
2. Speak - ma rog, traducerea in romana este Tacere, filmul este foarte bine realizat. O drama a unei adolescente careia viata i s`a schimbat radical de cand a incetat sa vorbeasca. [Actrita din rolul principal Kristen Stewart]

Astea sunt singurele care imi vin in minte, in general filmele cu adolescenti sunt productiile marca Disney Channel.

| Fluturaș34 explică (pentru PuppetXD):

Imi poti da un link unde pot vedea Speak? Nu`l gasesc pe nicaieri :-

| shutup13 a răspuns:

-college
-project x
-american pie toate partile
-sex drive-ai grija se vad mult mai multe si decat ca in american pie
funda?