| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme superbe pe care le-ati vazut deja [ NU FILME DE ACTIUNE ]. As prefera filme gen : comedie, aventura, animatie, familie sau fantezie. Dau FUNDA + VOTURI [ P. S. = filme VAZUTE de voi ]

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Astea de mai jos is frumoase (comedii cu adolescenti ):
August rush
Jurnalul unei adolescente
Plan de joc
Viata asa cum e ea
Marime Naturala
Easy a
Waiting for Forever
Greta
The last song
Sharpay's Fabulous Adventure
Mic dejun la Tiffany
st frumoaseee vizionare placuta

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Rio 2011-animatie
hangover 1, 2 -comedie
aventura -clash of the titans, light thief
fantezie ...narnia,pirates of the caraibean.etc

| Zapacitaaaa a răspuns:

Pai mie imi plac foarte mult comediile. Iti fac un top 3 comedii foarte foarte bune
1. Mincinosul mincinosilor (actorul principal este Jim Carrey)
2. Bona de la fortele speciale (actorul principal este Vin Diesel, la inceput pare un film de actiune dar este o comedie foarte buna)
3. Acasa la coana mare 2 (actorul principal este Martin Lawrence)
Sper ca ti-am fost de ajutor

| Oana_9831 a răspuns:

American pie(toate episoadele sunt bune si le-am vazut), Virgin la 18 ani (la asta am ras cu lacrimi, merita vazut, la fel ca si Virgina la 18 ani, ambele sunt bestiale), The Hottie and The Nottie(e bun).Nu-mi mai aduc aminte ce am vazutlaughing dar astea sunt foarte bune :*:* sper ca ti-am fost de ajutor:*:*

| εℓℓε a răspuns:

Eu am vazut "tantalaul si gogmanul"[dumb&dumber]. Este comedie.Nu iti zic mai mult ca sa te uitiwinking