| Mihai543215 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o reteta, cura sau ce o fi. Fac sala dar vreau sa slabesc si sa pun si masa musculara in acelasi timp, si nu stiu ce trebuie sa mananc ( n-mi bagati protiene care le cumpar de la magazin sau batoane proteice). Lucruri naturale.

Răspuns Câştigător
| Zendayya a răspuns:

Ca sa slabesti si in acelasi timp sa te mentii sanatos incearca "dieta montignac". O gasesti pe net sau iti poti cumpara cartea "mananci, slabesti si te mentii" de Michel Montignac. Nu e complicata si chiar da roade. Crede-ma laughing