| StefanMicutzu a întrebat:

stie careva o reteta de batoane proteice cu nr minim de calorii? Tin cura de slabire dar am nevoie si de proteine pentru masa musculara. Astept raspunsuri happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FuriousMadalin96 a răspuns:

Salut,in locul batoanelor iti recomand Nitro Pure Whey gold protein, o cupa contine 28 g proteine, sunt low fat, low carb, eu am folosit si am pus ceva masa, nu m-am ingrasat deloc!

| Cosmin86 a răspuns (pentru FuriousMadalin96):

Low fat, low carb... geniale pentru endormorfi big grin

| FuriousMadalin96 a răspuns (pentru Cosmin86):

Asa e cosmin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consumă carne slabă de curcan, pui!
Lasă batoanele și prafurile care pun sănătatea în pioneze, nu acum dar mai târziu.
A... și încă ceva, învață să mănânci.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Lasă suplimentele!
Pune mâna și mănâncă sănătos. Carne slabă în locul lor.