| Simonica2001 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un discurs frumoas pentru sfarsit de an scolar,care sa fie despre: Doamnele invatatoare, colegii si altele! Vreau un intreg discurs sau cateva idei...cum vreti! Fundaaa!

5 răspunsuri:
| xey a răspuns:

Buna seara doamnelor si domnilor.ma bucur sa ma aflu aici, cu voi si ma bucur mult ca am reusit sa trecut si de clasa ( clasa in care esti), vreau sa le multumesc mult colegilor mei, care m-au ajutat si incurajat intotdeauna si vreau sa le mai multumesc mult si profesorilor mei(invatatoarei mele) pentru tot ce m-au invatat si cu toate orele pierdute explicandu-mi tot ce nu stiam.si mai vreau sa le multumesc parintilor mei care m-au incurajat mereu, fara ajutorul lor, nu cred ca as fi mai fost astazi aici, impreuna cu voi!

Răspuns utilizator avertizat
| AllyAlexaMarya a răspuns:

Buna ziua doamnelor, domnilor, domnisoarelor ma aflu aici sa ii multumesc invatatoarei mele: deci doamna invatatoare iulia panait, ati fost pentru noi ca a 2 mama si dumneavoastra ne-ati ajutat sa cunoastem multe lucruri pe care daca nu atia fi fost dumneavoastra poate ca noi nu le stiam, ati impartasit momentele minunate cu noi, ne-ati facut sa zambim mereu..Acum ca atrecem clasa a- 5-a plecam cu o tristete in inima pentru ca dumneavoastra ne-ati fost aproape si ne-ati sustinut mereu, va multumim.Dar daca trecem clasa a-5-a nu inseamna ca va parasim vom veni de cate ori avem ocazia si va vom vizita.asa ca vreau sa va urez vacanta placuta si multumim ca ne-ati fost aproape!

| AllyAlexaMarya a răspuns:

Buna ziua doamnelor, domnilor si domnisoarelor eu ma aflu aici sa ii multumesc invataoarei mele Iulia Panait,: noi eram bobocii de acum 4 ani noi eram timizi dar cu ajutorul dumneavoastra am reusit sa trecem peste acest sentiment. Dumneavoastra ne-ati fost ca a 2 mama si ne-ati impartasit tot ce este bun. Daca nu erati dumneavoastra poate ca multe lucruri acum nu le stiam, dar dv ne-ati fost aproape si ne-ati sustinut.Acum plecam cu o tristete in suflet pentru ca ne despartimde dv.Dar daca trecem clasa a-5-a nu inseamna ca va parasim! Vom venii de cate ori avem ocazia sa va vizitam.Va multumim ca ne-ati fost aproape! Asa ca va urez tuturor o vacanta placuta si mult succes in continuare!

Răspuns utilizator avertizat