| Dropsyyy a întrebat:

Spuneti-mi va rog cantaretii/cantaretele; actorii/actritele vostri/vostre preferate.

Răspuns Câştigător
| XalexandraX a răspuns:

Miley Cyrus, Selena Gomez, Briget Medlar, Robert Pattison, Gregg Sulkin cam atat.

6 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

Hm. in materie de catareti/cantarete... imi place Jason Derulo, Enrique Iglesias, Timbaland, Akon, Pitbull etc...

Actorii mei preferati sunt Orlando Bloom, Nicholas Cage, Jackie Chan, Robert Pattison, Leonardo Dicaprio, Alex pettyfer, Matt Lanter, Adam Sandler.

Actitele mele preferate sunt. Jennifer Love Hewitt, Penelope Cruz, Jennifer Aniston, Jensen Ackles, Shenae Grimes...

| AlexiaD a răspuns:

Salut!happy
Cantaretii si cantaretele mele preferate sunt Ne-Yo,Justin Timberlake,Smiley,Auburn,Kat DeLuna,LMFAO.
Actorii mei preferati sunt Jim Carrey, Ben Stiller, Adam Sandler si actrita mea preferata este Keira Knightley.

| comediant a răspuns:

Johnny depp)

| LovelyBitch a răspuns:

Cantareti:Usher,Enrique Iglesias
Cantarete:Selena Gomez, Ellie Goulding, Paramore(asta ii trupa)
Actori:Adam Sandler
Actrite:Emma Stone

| Manyna a răspuns:

Cantareti: Vitas,Smiley,Puya, Jeremih, Michael Buble...etc
cantarete: Andra,Elena Gheorghe,Rihanna,Beyonce,Ramona Hanganu,Laura Pausini,Jessie J,Jennifer Lopez, Girls Aloud, Yohanna...etc
actori : Jim Carey,Jackie Chan,Robert Pattison,Orlando Bloom,Leonardo Di Caprio,Elijah Wood,Johnny Depp,Daniel Radcliffe, Zac Efron, Shahrukh Khan...etc
actrite: Liv Tyler,Anne Hathaway,Kate Hudson,Emma Watson,Amy Adams,Isla Fisher,Vanessa Hudgens, Kristen Stewart, Preity Zinta...etc

| LuckyAly a răspuns:

William levy,jennifer lopez,rihanna,angelina jolie,maite perroni, katty perry, pink...