| dragos_1189 a întrebat:

SSall all...la liceu cand te duci la stiinte sociale ce medie minima trebuie sa intri sau la turism cu ce medie minima trebuie sa intri...si inca ceva la stiinte sociale de cate ori fac mate pe saptamana da la turism de cate ori fac mate pe saptamana? sCz de categrie.

1 răspuns:
| Dsmss a răspuns:

Buna! Eu sunt la Stiinte Socialewinking. Media cu care se intra depinde de liceul pe care il alegi; daca e un liceu mai slab poti sa intri si cu 8. Si inca ceva... faci 2 ore de matematica pe saptamana big grin, si dai teza la romana, engleza, istorie/geografie si logica (pentru clasa a 9 a). Succes. Pa-paa :*