| ihaterain a întrebat:

La "stiinte sociale" cate ore de mate se fac pe saptamana? happy

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Se fac 2.Eu sunt la stiinte sociale si fac 2 ore pe saptamana. Iar din clasa a 11-a nu se mai face matematica.

| arhivistu a răspuns:

3 ore se fac si nici alea nu se prea tin, oricum nu te duce la stiinte sociale, asculta-l pe baiatu care a fost la stiinte sociale si mai apoi a absolvit istoria.

| nirvana7 a răspuns:

2h.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 in clasa a 9-a si a 10-a http://minilink.ro/bt

| valy1010 a răspuns:

4 big grin sper sa te ajute big grin

| lifestyle a răspuns:

2:d

| Beatrice_8507 a răspuns:

Eu sunt in clasa a 9a la profilul stiinte sociale si fac 2 ore de matematica pe saptamana