| sanda45 a întrebat:

Stie cineva cand apar brosurile de admitere 2013?

9 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Depinde la ce te referi pentru liceu sau facultati. Din cate imi aduc aminte in a8a ni le-a dat de la scoala,pe cand pentru facultati nu exista, vin diferite persoane in liceu sa spuna detalii despre facultati, ramuri, pret, etc.

| sanda45 explică (pentru RedNose):

Pentru liceu..am intrebat si pentru ca peste 2 saptamani sunt probele la toate liceele din judet!

| RedNose a răspuns (pentru sanda45):

Pff...atunci nu stiu ce sa-ti spun. Eu stau in buc si noua ni le-a dat de la scoala. Cel mai bine mergi la liceele care sunt mai aproape de tine si intereseaza-te de medie si profile.

| sanda45 explică (pentru RedNose):

Stiu ca de la scoala se dau, teba e ca nu au venit inca sad!

| sanda45 explică (pentru sanda45):

Treaba*

Răspuns utilizator avertizat
| Mikyy72 a răspuns:

Trebuie sa apara pe la sfarsitul lunii. 29-31 cam asa :D. Pana atunci intra aici --> http://teenagers-a.blogspot.ro/. Sper sa iti placa :D

| sanda45 explică (pentru Mikyy72):

Nu prea imi este de ajutor, dar iti multumesc pentru intentie happy