| anonim_4603 a întrebat:

Stie cineva cand apare nr1 din revista So Hannah MOntana?

21 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

A aparut deja. E saptamanala. E super frumos :X. Eu, cel putin, il ador. :X

| Klara a răspuns:

Sa speram...ca niciodata straight face

| ChibiRose a răspuns:

Au aparut deja. O prietena de-a mea o are de 5 zile.Cauta la chioscuri si o ve gasi!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca a aparut deja desi am gasit un articol pe net in care era scris ca o sa apara pe 31 octombrie adica maine, poate mai apare un nr maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O am si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand apare nr 2 al revistei so hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut de mult nr. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

maine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut de mult sa si vandut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O am si eu si e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva daca mai sunt reviste nr 1 in Turnu Magurele.va pop daca imi raspundeti. Buna! Sunt Stanciu Anamria si am 11 ani sunt inebunita dupa Hannah dar pana acum nu am avut ocazia sa imi iau revista...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu a aparut nr 1 miercuri adica acum 2 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut nr 1 din hannah montana va trebui sa apara nr 2 cred ca va aparea in 18 noiembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut dar acum e numarul 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca peste o luna doua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut deja. Oricine stie.Azi pe data 17. 11. 2009 am vazut nr. 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpar revista hannah montana nr 1 crying va rog am nevoie crying contact wlii. wlii@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A cumprat cineva nr. 5 din So Hannah Montana. De abia astept sa apara nr. 6 din So Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

31 octombrie

| sharpai a răspuns:

Sa si vindut deja cred

| emabella a răspuns:

A aparut nr 1 So Hannah Montana