| cris4ever a întrebat:

Pe cat apare Revista Hannah Montana? ca pe 21 cand zic ei nu o maigasesc la chiosc zice ca a vanduto...

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Depinde de la oras la oras. in unele apare mai devreme, in altele mai tarziu. trebuie sa intrebi vanzatoarea ca sa-ti zica exact cand le primeste ea.

11 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Aoleu! E si revista?! Ne ducem de rapa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci du-te pe 12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crizantema:Hannah Montana este numele de scena pe care si la luat Miley Stewart, pe numele ei adevarat Miley Cyrus.Joaca in film si fratele si tatal ei.Cind devine Hannah Montana isi pune o peruca.cris4ever si antonius74 va multumesc. Tie cris4ever pentru intrebare(si eu vroiam sa stiu asta), iar tie antonius74 pentru raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate nu lor primit si zic si ele numa asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe data de 2, 3, 4, 5, 6, 7, noiembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind o sa apara aceasta revista, caci mereu spun ca sau vindut sau nu le-a adus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista hanna montana apare pe 11 in fiecare luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maili ii hanah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu mai apare imi pare rau

| crizantema a răspuns:

Cine-i Hannah Montana?

| yoteodora a răspuns:

Eu chiar am cumparato