| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cind apare in Olteni la chioscul din colt, revista Hannah Montana? A intrebat-o mama pe vinzatoare, dar vinzatoarea a spus ca nu stie! Altfel nu puneam intrebarea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce? nu a aparut? eu sunt din buzau a aparut din martie. s-a si terminat

7 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Oh my GOD! laughing am vrut sa spun ceva inteligent, dar am ramas... speechless laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Daca nu stie vanzatoarea noi cu atat mai putin nu stim raised eyebrows Bine nu sunt din Olteni si nici nu ma intereseaza Hannah aia da e logic ca doar vanzatoarea iti poate spune exact cand o primeste rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. apare astazi draga betti

| betti a răspuns:

Am sa incerc pe 10 in fiecare luna. Poate tot atunci apare si in Olteni! Sper! Nu vreau de acum inainte sa pierd nici un numar.

| betti a răspuns:

Nu ma refer la numarul 5, ci la cele viitoare! Am numarul din luna asta!

| betti a răspuns:

Am rezolvat-o.De miine 29 octombrie, o sa apara in fiecare saptamana.Nu stiu daca in toate orasele!

| Deutza97 a răspuns:

Pai de obicei apare la 2 saptamani. Dar acum nu cred ca asa va fi la toate chioscurile, oricum eu nu am decat primul numar. laughing dar am codurile de la noua revista big grin