| Biee19 a întrebat:

Stie cineva cat se castiga ca distribuitor de ziare/pliante la Kaufland si pe ce criterii sunt alesi?
Cateva detalii despre asta?
Multumesc^^

2 răspunsuri:
| ByeBye a răspuns:

50 lei pe saptamana, trebuie sa mergi la primarie din cate stiu si sa vezi daca sunt posturi libere. Ce trebuie sa faci: Iti va da un sector pe care trebuie sa il parcurgi in 1-2 zil, apoi ei vor veni in verificare, nu prea recomand mai ales pe canicula asta dar decizia este a ta!

| suntserios a răspuns (pentru ByeBye):

Hai ca asta cu primaria e prea tare... ce spanac sa faca la primarie?