| MonuRares1997 a întrebat:

am o simpla intrebare,cat castiga un distribuitor de ziare (Kaufland,Bila, Lidl)

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

In jur de 300 lei.Depinde si de firma.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alea sunt pliante promotionale nu ziare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar din auzite, nu stiu sigur, ar fi vreo 400 lei. Depinde si cite distribui.

| sodobar a răspuns:

Iti zic alta metoda sa faci bani, trebuie sa dai like pe facebook, se te uiti la filmulete pe youtube pentru 30sec si altele pentru a primii bani,sunt persoane care cumpara asa ceva like-uri,vizualizari si altele,daca te bagi trebuie sa te tii de asta adica in fiecari zi sa fii macar o data prezent, la inceput nu o sa faci multi bani dar daca faci rost de referali poti sa faci foarte multi bani, probabil ca nu ma crezi dar ceea ce iti spun este 100% adevarat, daca ai nelamuriri te rog sa imi spui, am uitat sa iti spun ca la facebook trebuie sa ai cel putin 5 prieteni si poza la profil(nu neaparat cu tine), daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597