| LovellyDoll a întrebat:

Stie cineva ce inseamna simbolul pe care i l-a lasat Orochimaru pe gat lui Sasuke?

5 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Uita-te la animelove struck si ai sa afli mai binetongue

| Bellee a răspuns:

Adica ce inseamna? este un fel de blestem de cite ori va folosi chakra el se va activa si cu cit mai mult o va folosi semnul va incepe sa il transforme int-un fel de monstru.Sau ce ai in vedere? explica mai detailat.

| Florian_Alin_1991 a răspuns:

Semnul Blestemat prin care Sasuke va fi tentat de puterea lui Orochimaru pentru a-l distruge.pe Itachi, iar Orochimaru l-a lasat pentru un corp nou

| LovellyDoll explică:

Adica de ce are acea forma, ca de chestia cu chackra stiam?big grin