| Abby_6693 a întrebat:

Cine este karin in Naruto? Este iubita lui sasuke, de la orochimaru?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste cum sa fie parasuta aia, urata aia, ochelarista aia, aia nu are nici macar vre un pic de putere, nici nu stiu ce cauta in echipa lui sasuke cum sa fie iubita lui si sasuke nu are sentimente indeajuns sa poata iubi pe cineva sper ca macar un pic sa se gandeasca la sakura da cred ca asta e si intrebarea mea please raspuns kiss

| thebosing a răspuns:

Da sakura e iubita lu sasule

| Nikoletaaaaaaa a răspuns:

Nu este iubita lui ...sakura este

Răspuns utilizator avertizat